Kida ngre temperaturat në Dubai

16:17 | 18 Janar 2022

Kida ka nis vitin 2022 me pushime dhe si destinacion ka zgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe.

Dhe nga atje këngëtarja e njohur nuk ka lënë anash postimin e imazheve të ndryshme, në të cilat u shfaq tërë stil, shkruan arbresh.info

Në fotot e reja, artistja pozoi nga makina e veshur në një bluzë të shkurtër të përshtatur me pantallona të markës “Fendi”, syze dielli dhe një palë atletet “Nike”.

Kujtojmë që Kida përmbylli një vit jashtëzakonisht të suksesshëm, me shumë projekte dhe koncerte. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara