Kida në përgatitje të projektit të ri muzikor, vjen me poza provokative

15:39 | 20 Tetor 2021

Është prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të dashura shqiptare, dhe një prej emrave më të komentuar prej vitesh.

Teksa po shijon suksesin e këngës së fundit “Dinero”, Kida tashmë ka nis realizimin e projekteve të reja muzikore, shkruan portali arbresh.info

Kida së fundi ka njoftuar fansat se tashmë është drejt finalizimit të këngës më të re.

E nga prapaskenat e klipit, Kida ka publikuar disa foto ku po duket tejet e veçantë dhe me stil.

“Pse ike ikeee…”- ka shkruar Kida në përshkrimin e fotove.

Kujtojmë që Kida ishte një prej këngëtareve me angazhime të shumta dhe koncerte gjatë gjithë sezonit veror, ndërsa këtë kohë ajo ka vazhduar me mbrëmjet muzikore në vende të ndryshme evropiane. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara