Kida ndan sekuenca nga kënga e re me reperin Samra

13:54 | 18 Maj 2021

Kida dhe Samra po sjellin së shpejti projektin e ri muzikor.

Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tashmë është rikthyer qëndrimi i saj në Dubai.

Ajo së shpejti po sjell bashkëpunimin e saj të ri me një reper të njohur në skenën muzikore gjermane.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

 

Lajmet më të lexuara