Kida duket mahnitëse në fotot e reja

15:36 | 21 Tetor 2021

Kida është një prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të dashurat për publikun.

Artistja tashmë është drejt finalizimit të këngës më të re, shkruan arbresh.info

Minuta më parë ndau dy imazhe ku duket mjaftë atraktive dhe provokuese, ku bie në sy trupi i saj si çokollatë.

‘Fol mirë me mua’, ka shkruar Kida.

Kujtojmë që Kida ishte një prej këngëtareve me angazhime të shumta dhe koncerte gjatë gjithë sezonit veror, ndërsa këtë kohë ajo ka vazhduar me mbrëmjet muzikore në vende të ndryshme evropiane. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara