Google ADS

Kiara përmes një droni i tregon Luizit se po e mbështet dhe se çdo gjë është mirë

20:42 | 29 Mars 2023

Ish banorja e Big Brother Vip Albania, Kiara Tito ka vendosur që sot ta surprizojë të dashurin e saj brenda shtëpisë, Luiz Ejllin.

Përmes një droni, moderatorja i ka bërë me dije këngëtarit që jashë çdo gjë është në rregull.

“Të kam zemër, të dua”, thuhej në dron me fotografinë e tyre duke u puthur në dasmën e organizuar brenda shtëpisë.

Luizi u lumturua pamasë kur e pa këtë befasi, dhe vazhdoi të tregonte se sa shumë e dashuron edhe ai Kiaren.

Ndryshe Kiara ka vazhduar përkrahjen pë Luizin që kur ka dal nga shëpia./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale