Google ADS

Kiara, Efi, Bledi dhe Ronaldo rikthehen në “Big Brother VIP Albania”

23:52 | 1 Prill 2023

Ashtu siç u premtua kjo natë ishte plotë me surpriza, ashtu edhe ndodhi.

Olta u largua vullnetarisht.

Antoneta u eliminua nga nominimi i javës së kaluar.

Por kjo nuk ishte e tëra, pasi “Big Brother” ka vendosur që të rikthejë katër ish banorë brenda shtëpisë.

Përmes televotimi, publiku ishte ai i cili vendosi, ta bashkojë përsëri çiftin.

Kiara, Efi, Bledi, Ronaldo, janë rikthyer në “BBVA”

Por ata kanë disa kushte.

Kushtet:

1. Nëse njëri prej tyre arrin në finale ka të drejtë të fitojë 10 mijë euro;

2. Nëse mund të jetë, do çojë në shtëpi 50 mijë euro.

3. Nuk duhet të japin informacion nga jashtë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale