Këto materiale ju presin të premten në n’ZOOM

21:54 | 11 Tetor 2017

Emisioni n’ZOOM ju pret edhe këtë të premte.

Këngëtarja Nikka ishte e ftuara e radhës ku foli për projektin ‘Kthehu ti’, shkruan arbresh.info.

Kjo artiste ishte pjesë e ‘On Records’ dhe ekskluzivisht për n’ZOOM tregoi pse u largua nga ky label.

Për më tepër shikoni promon./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara