Kështu e kalon vikendin Vjosa Osmani

20:26 | 21 Prill 2018

Vjosa Osmani në vikend relaksohet në mal.

Ajo ka zgjedhur Parkun e Gërmisë për këtë të shtunë, shkruan arbresh.info.

Arbresh.info ka siguruar disa foto ku Vjosa shihet krah bashkëshortit dhe vajzës duke ecur.

Për më shumë shikoni imazhet e bëra sot pasdite./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale