Kështu duken Adelina e Zanfina në “kushte shtëpie”

01:07 | 27 Gusht 2018

Të dyja të njohura, të popullarizuara, të dëgjuara.

Adelina është ikonë e muzikës moderne në vend, promotore për shumëçka, shkruan “Kosovarja”.

Rrugës së motres ka shkuar që në vegjëli edhe Zanfina, e cila ia doli që të bëhet këngëtare e mirënjohur, e dashur dhe e pëlqyer nga shumë njerëz, të cilët edhe sot e ndjekin me kureshtje zhvillimin e karrieres së saj.

Publiku i sheh në videoklipe, në skenë e në foto, por ka shumë interes të dihet se si duken në shtëpi. A janë siç shfaqen në skenë?

Të bukura duken edhe jashtë skene Adelina e Zanfina, apo jo?

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara