Këngëtarja e njohur pozon nudo për 50-vjetorin e lindjes

09:29 | 30 Maj 2018

Kylie Minogue ka vendosur që për 50-vjetorin e saj të pozojë nudo.

Këngëtarja me më shumë se 30 vite karrierë dhe rreth 90 milionë disqe të shitura në të gjithë botën, ka postuar në Instagram foton ku shihet e mbuluar vetëm me një kitarë me diamandë.

“Kështu nis një dekadë e re. Jam shumë mirënjohëse për mundësitë që më ka dhënë jeta. 50… ecim përpara!”, shkroi Minogue në postimin e saj provokues.tch

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara