Këngëtari i njohur arrestohet në aeroport (VIDEO)

09:08 | 7 Mars 2017

 Këngëtari Louis Tomlinson dhe e dashura e tij u përfshin në një konflikt në aeroportin e Los Angeles.

Tomlison u arrestua pasi sulmoi një fotograf dhe rrëzoi në tokë një fanse femër, pasi u grind me të dashurën e tij.

25 vjeçari u acarua pasi fotografi po bënte foto të tij me të dashurën Eleanor Calder, shkruan “DailyMail”.

Por, teksa Louis po merrej me fotografin, e dashura e tij, Eleanor u përfshi në një grindje me një fanse, e cila ishte duke filmuar me celularin e saj, transmeton KosovaPress.

Louis u arrestua më pas, por u lirua, megjithëse do t’i duhet të paraqitet në gjykatën e Los Angeles më 29 mars.

Në dokumente thuhet se duhej të paguante 20 mijë dollarë për lirimin e tij, por ai nuk pagoi asgjë.

 

Lajmet më të lexuara