“Kënga jonë” vjen balada nga Vedat Ademi

18:04 | 8 Prill 2021

Edhe një kënge e re i është bashkuar numrit të madh të shumtë që kanë ardhur kohët e fundit në estradën muzikore shqiptare.

Vedat Ademi ka sjell video e këngës më të re muzikore para fansave dhe publikut të gjerë, shkruan portali arbresh.info

Projekti titullohet “Kënga jon”, me tekst të Endrit Mumajesit, muzikën e punoi Endrit Shani, ndërsa videoklipi është punuar nga Endri Shani.

Ndryshe, këngëtari ka paralajmëruar edhe këngë të reja që do t’i publikon gjatë muajve në vijim. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara