Kendall shfaqet joshëse nga në imazhet nga pushimet

13:06 | 4 Shtator 2020

Kendall u shfaq joshëse në fotografitë nga pushimet.

Kendall Jenner vazhdon të jetë një nga modelet më të kërkuara dhe njëkohësisht më të suksesshme në botë.

Modelja, së fundi publikoi disa fotografi atraktive, në të cilat vuri në pah sërish linjat e përsosura trupore.

Në një prej pozave, Kendall shfaqet në banjo, teksa bikinit e vogla i zbulojnë më shumë se që duhet asaj.

Me anë të këtyre imazheve, modelja tregoi se gjatë pushimeve ka provuar aventura nga më të ndryshmet.

View this post on Instagram

i ? lakes

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara