Kendall nuk i lë vend imagjinatës, vesh fustan të tejdukshëm

09:19 | 12 Shtator 2018

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë.

Dhe Kendall Jenner ishte natyrisht mysafire nderi në festën e 70 vjetorit të Longchamp në Opera Garnier në Paris të martën në mbrëmje, shkruan portali arbresh.info.

Ylli i Kardashianëve kishte veshur një fustan të mrekullueshëm ngjyrë të zezë ku dukej e mahnitshme duke mos i lënë vend imagjinatës ajo tregon nga pjesa e sipërme me shumë se ç’duhet. ./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara