Ju kujtohet “Rubi”? Ja si duket aktorja sot në moshën 42-vjeçare

15:35 | 22 Tetor 2021

Barbara Mori mori gjithë vëmendjen e publikut pas rolit të saj protagonist në telenovelën ‘Rubi’ në vitin 2004.

Prej asaj kohe ajo është larguar nga ekrani duke lënë shumë zemra në pritje për rikthimin e saj.

Për adhuruesit e saj Mori ndan shpesh foto në rrjetet sociale.

Por si është jeta e saj ditët e sotme dhe si duket Rubi?! Ajo është bërë mama shumë e re, e një djali i cili quhet Segio, po ashtu është bërë dhe gjyshe e një mbese të quajtur Mila.


Edhe sot në moshën 42 vjeçare ajo ka një bukuri marramendëse./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara