Google ADS

Jo vetëm prezantuese e sportit, Arbnora Ademaj zbulon se çfarë emisioni do nis

16:01 | 14 Prill 2018
Arbresh.info

Arbnora Ademaj e njohur si miss.

Ajo përpos kësaj sfere ka punuar dhe punon si prezantuese e sportit, shkruan arbresh.info.

E ftuar në edicionin e 1 vjetorit të emisionit n’ZOOM Arbnora zbuloi një gjë ekskluzive.

Për më tepër shikoni se me çfarë risie do vij ajo./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale