Jo vetëm me Ledrin, Tayna duet edhe me një tjetër reper të njohur

18:33 | 17 Dhjetor 2018

Nesër publikohet kënga e re e reperes Tayna.

Këtë projekt e ka paralajmëruar qe disa muaj, shkruan arbresh.info.

Ajo dhe Ledri kanë vendosur për një bashkëpunim që konsiderohet që do jetë i suksesshëm.

Por, kjo nuk është e tëra nga Tayna.

Portali arbresh.info nga burime të sigurta ka mësuar që pas Ledrit partner në duet i Taynes do jetë Skivi./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme