Java e Modës në Milano, Luana dhe Marina Vjollca marrin vëmendjen

09:58 | 27 Shkurt 2023

Java e Modës në Milano tashmë ka filluar dhe këtë vit po ashtu nuk mund të mungonin motrat Vjollca.

Bukuroshet nga Shqipëria, Marina dhe Luana Vjollca, kanë qenë të pranishme edhe sivjet ku bashkë me to ishte edhe reperi nga Kosova, Getoar Selimi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Si gjithnjë, ato kanë marrë vëmendje të madhe me paraqitjet e tyre atraktive dhe me plot stil.

Marina dukej atraktive në një kostum të bardhë të markës së lartpërmendur, të cilin e kombinoi me kapelë rozë, taka të ngjashme, syze po ashtu dhe reçipeta rozë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Luana nga ana tjetër u shfaq me një triko interesante të zezë me pantallona kafe dhe xhaketë lëkurë gjithashtu kafe,shkruan telegrafi.

Të njëjtat shquhen për stilin unik si dhe për daljet e tyre në publik.

Shpërndaje në rrjete sociale