Ja traileri me skenat e nxehta të filmit shqiptar (VIDEO)

16:56 | 18 Maj 2017

Gati filmi “Ndërkombëtarët/An Expats’ Tale”, me lojën e emrave të njohur të ekranit shqiptar, nën regjinë e Pluton Vasit e me skenar të shkrimtarit Ylljet Aliçka.

Trajleri i filmit, me skena të nxehta është publikuar në faqen e saj në FB nga Vjollca Dedej, e cila falenderon gjithë pjesëmarrësit për bashkëpunimin në këtë prodhim artistik. “Falenderoj te gjithe per bashkepunimin dhe mirekuptimin duke i uruar filmit artistik “Ndërkombëtarët/An Expats’ Tale” nje rrugetim te suksesshem. Së bashku”- shkruan ajo.

Në trajlerin e publikuar nuk mungojnë skenat e nxehta, pjesë e zhvillimeve në film. Tema qendrore e filmit janë pikërisht nderkombëtaret dhe ndikimi i tyre ne zhvillimet e Shqiperise.

Filmi ka bashkuar bashke emra te njohur, si Kastriot Çaushi, Albert Trebicka, Lulzim Zeqaj, Hervin Çuli, Eriona Kakeli. Emra të tjerë janë Rovena Lule dhe gazetari Eni Shehu.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara