Ja si e uron Nysret Muqiqi Albatritin për ditëlindje

19:11 | 5 Gusht 2017

Albatrit Muqiqi feston sot ditëlindjen.

Këngëtari i njohur ka marrë urime të shumta nga miq dhe familjarë

E ndër më të vecantit ishte natyrisht urimi i babait.

Nysreti përmes një postimi në Instagram e ka uruar të birin, duke e falenderuar që e bën të ndihet kaq krenar.

“Urime ditelindjen Albi faleminderit qe me ben krenar dhe me u ndie mire qe jam baba yt”, ka shkruar Nysreti

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara