Ja sa paguhen Pro Band & Ganja (VIDEO)

20:39 | 21 Prill 2017

Sezona e dasmave po afrohet dhe grupi Pro Band dhe Ganja kanë vendosur datat.

Moni Rama ka treguar për emisionin n’ZOOM se pagesa është mesatare dhe arrijnë ta mbajnë familjen e të jetojnë nga këndimi.

Për më shumë klikoni në emision ta shikoni intervistën./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara