Ja opinionistët e kësaj jave të Big Brother (FOTO)

20:46 | 31 Mars 2017

Big Brother Albania do të ketë një tjetër çift interesant opinionistësh këtë të shtunë.

Këtë herë “vëllai i madh” ka zgjedhur dy meshkuj mjaft simpatik dhe plot humor e batuta, që do ta bëjnë edhe më interesante këtë puntatë të tretë të këtij reality show.

Ju do thoni se cilët janë ata?! Dhe ne të Blitz.al e kemi përgjigjen, dy moderatorët e “Fiks Fare”, Devis Muka dhe Dorian Ramaliu.

Burime pranë këtij produksioni kanë thënë për Blitz.al se djemtë e Fiks Fare do t’i shohim nesër në mbrëmje më energjikë se kurrë.

Kujtojmë gjithashtu se në dy puntatat e para të reality show-t, opinionistë kanë qenë, Labinot Gashi së bashku me të fejuarën e tij, Qëndresa Bajramin si dhe çifti i njohur i gazetarëve, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo.

 

14712918-321576428217069-8726145871271509621-o_1490983597-3507579

Të ngjashme