Ja detajet se çka po përgatit Kida (Foto)

08:34 | 22 Shkurt 2017

Kida së shpejti publikon projektin e ri muzikor.

Bëhet fjalë për këngën me titull ‘Andër’, shkruan arbresh.info.

Videoklipi i saj tashmë ka përfunduar dhe është vizualizuar nga produksioni XL Films.

Nga burimet e arbresh.info mësohet se zhanri i këngës do të jetë house, dhe muzika është punuar nga dyshja e ‘On Records’, Zzap & Chriss.

Ja fotoja e Kidës dhe si do duket në klipin e ri të këngës ‘Andërr’./Arbresh.info/

kida-1_1487728503-8698675

Lajmet më të lexuara