Google ADS

Izabel mahnit me format trupore në bikini

14:43 | 5 Janar 2019
A. B.

Modelja e njohur Izabel është një nga modelet më të mira në botë.

Dhe, Izabel Goulart duket sikur është në pista të modës edhe  kur është në plazh në pushime ku gjithmonë paraqitet me linjat trupore perfekte, shkruan Daily Mail përcjell portali arbresh.info

Të premten ajo është fotografuar në Fernando de Noronha në Brazil, duke shijuar diellin dhe plazhin bashkë me të dashurin e saj të pashëm Kevin Trapp.

Ylli 34 vjeçar i Victoria’s Secret dukej për mrekulli në bikini, duke treguar këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë, gjoksin dhe të pasmet seksi, e krahas të dashurit të saj dukej tejet atraktive. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale