Ish-konkurrenti i “Përputhen” paralajmëron produksionin: Do ju demaskoj

16:41 | 11 Mars 2021

Eri ka ‘kërcënuar’ emisionin ‘Përputhen’.

Eri ishte përjashtuar nga emisioni “Përputhen”, për shkak të një përleshje me konkurrentë të tjerë.

Së fundi, me anë të një postimi, ai ka bërë të ditur se gjatë kohës kur ishte në emision e kishte planifikuar një takim me helikopter, por nuk ia kishin pranuar.

Tani, ai thotë se ka marrë vesh se do të mbahet një takim i tillë dhe në rast se realizohet do ta demaskojë emisionin.

“Kam mor vesh qe do bohet takimi me helikopter qe mu sma lejun ta boj takimin me helikopter per shkak se zdonin qe te merja vemendje, nqs del takini neser me helikopter un do tiu demaskoj komplet emisionin. Kaq po iu them te ma dini per nder se po iu paralajmroj”, ka shkruar Eri.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara