Hekurani përsëri me Fisnikët, ja detajet (VIDEO)

16:33 | 4 Mars 2017

Hekuran Krasniqi së shpejti sjell bashkëpunimin e dytë me grupin Fisnikët.

Ata 6 muaj më parë sollën ‘Ajo më mbyti’ e cila ka arritur të klikohet mbi 3 milionë herë, shkruan arbresh.info.

Në një prononcim për portalin arbresh.info Hekurani tha se zhanri i këngës do të jetë i njejtë sikur projekti ‘Ajo më mbyti’.

‘Jemi në fazen e definimit të vendeve të xhirimit dhe zhanri do të jetë sikur kënga ‘Ajo më mbyti’ e cila është pëlqyer shumë’, u shpreh Hekurani i cili tregoi se kërkesat nga ana e publikut kanë qenë të shumta që të vijmë edhe me një projekt së bashku.

Të pyetur se kush po i punon këngën ai pohoi se projekti i ri muzikor është realizuar në studio e tij  ‘By Heki’ me muzikë dhe orkestim nga vet ai.

‘Unë kam bërë muzikën ndërsa në orkestrim më është bashkangjitur edhe Endrit Rexhepi, me kitarë do na shoqëroj Astrit Stafa dhe teksti është shkruar nga Agim Gërguri./Arbresh.info