Gruaja e Lorik Canës zbulon gjininë e fëmijës së dytë

23:56 | 17 Shtator 2019

Së shpejti ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij italiane Monique Ercoli Cana pritet të bëhen prindër për here të dytë.

Deri më tani çifti nuk e kishin zbuluar gjininë e fëmijut që pritet të vijë në jetë, por së fundmi ka qenë Monika ajo që e ka bërë të ditur përmes një InstaStory.

Ajo ka bërë të ditur se fëmija që presin është vajzë.

Katër vjet pas ardhjes në jetë të djalit të tyre Bojkenit, tanimë së shpejti aj do të bëhet me një motër.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara