Gruaja e Kemalit po ‘shpërthen’ nga kilogramët e tepërt pas lindjes

00:37 | 3 Tetor 2019

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë dy aktorë shumë të pëlqyer nga kinematografia turke.

Që të dy u bënë tejet të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Profesioni i njejtë i bashkoi ata, dhe tani dyshja janë të martuar e kanë një djalë.

Pas lindjes, Fahriye duket se nuk po mund ta marrë veten pasi në mediat turke qarkullojnë fotot ku ajo shihet se nuk po i largon kilogramët e tepërt.

Shpërndaje në rrjete sociale