Gruaja e “James Bond” shtatzanë në moshën 48 –vjeçare

21:03 | 20 Prill 2018

Rachel Weisz ka deklaruar se është në pritje të një fëmije me burrin e saj Daniel Graig.

Aktorja 48-vjeçare ka një djalë 11-vjeçar, ndërsa Craig, i cili është i njohur për rolin e tij si James Bond ka një vajzë 28 –vjeçare, transmeton portali arbresh.info

Rachel nuk e ka bërë të njohur gjininë e fëmijës, ndërsa ka shtuar se ajo dhe Daniel janë shumë të lumtur.

Wiesz dhe Craig janë maruar në Nju Jork në vitin 2011./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara