Godet Nikka, vjen me ‘Nina Nona’

15:13 | 4 Shtator 2018

Artisja e re Nikka mbrëmë ka publikuar projektin e tij.

Ajo mban titullin ‘Nina Nona’, shkruan arbresh.info.

Teksti dhe muzika janë punuar nga NEROH, ndërsa për videoklipin u përkujdes XL Films.

Në këtë klip Nikka duket tejet atraktive dhe seksi.

Një tekst mjaft interesant që mesa duket është një diss për reperet femra, bëhet fjalë për Tayna dhe Rina./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara