Ghetto Geasy dhe Tayna bëhen bashkë

12:01 | 21 Nëntor 2019

Janë bërë bashkë Ghetto Geasy dhe Tayna.

Dy rep-artistët më të komentuar të momentit, Ghetto Geasy dhe Tayna do të performojnë së bashku në Lucern.

Para publikut ata do ta ‘ndezin’ atmosferën këtë të shtunë me datë 23.

Kjo u bë e ditur nga vetë Geti i cili e ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram.

Kujtojmë se si Geasy ashtue dhe Tayna po arrijnë suksese të panumërta në muzikë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara