Ghetto Geasy dhe Majk sjellin hitin e radhës “Hajde te baba”

19:51 | 22 Dhjetor 2020

Reperët e popullarizuar shqiptarë, Ghetto Geasy dhe Majk, kanë lansuar projektin e ri muzikor.

“Hajde te baba”, titullohet kënga e re e dy artistëve, e cila është vizualizuar edhe me një videoklip me skena interesante, shkruan portali arbresh.info

Tekstin e kësaj kënge e kanë shkruar të dy artistët, producent ishte Rzon dhe BigDeal Records, ndërsa videoklipin e punoi Imagine Films.

Dueti i tyre vjen pas projekteve të suksesshme si: “Malena”, “Ajo”, “Paris Milano”, “S’jena mo”, “Vamos”, etj.

Secila prej këtyre këngëve të lartpërmendura numërojnë miliona klikimesh në YouTube, kështuqë edhe kjo pritet të jetë e tillë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale