Google ADS

Getinjo feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ai

11:11 | 13 Qershor 2024
E.K

Reperi i njohur kosovar Getinjo sot e feston ditëlindjen.

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova mbushi plot 33 vjet jetë.

Nga ana tjetër, reperi shkroi një mesazh për ditën e tij të veçantë.

“Më datën 13.06.1991 isha nje foshnje e sapo lindur qe erdhi ne kete bote duke qajt me ze! Sot mbusha 33 vjet jete dhe po buzeqeshi☝🏼 Falemnderimi dhe lavderimi shkon veten per madherine e lartesuar,krijuesin e gjithçkaje,Zotin apsolut ! Elhamdulilah per secilen frymemarrje deri me sot🤲🏻❤️’, shkroi ai./Arbresh.info

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jimmy 🥷🏿🇦🇱 (@getinjo)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme