Georgina Rodriguez feston ditëlindjen e 29-të në Riyadh

18:06 | 28 Janar 2023

Modelja argjentinase, Georgina Rodriguez, ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të në Riyadh me partnerin e saj, futbollistin portugez, Cristiano Ronaldo dhe fëmijët e tyre.

Familja është fotografuar në restorantin armen ‘Lavash’ në Bulevard.

Modelja kishte veshur një fustan të bardhë dhe një palë taka gjithashtu të bardha.

Ajo u prit me një tortë ditëlindjeje që mburrej me dizajne lulesh dhe tekst ari, ku shkruhej “Gëzuar ditëlindjen” në portugalisht.

Zeshkania pozoi për foto me familjen e saj në një sfond të bardhë të mbuluar me pupla që ishte ndezur me mesazhin “Gëzuar ditëlindjen Georgina”.

Dhoma private ishte e zbukuruar me balona të bardha, lule gipsofile dhe balona të fryra me helium në formë “29” dhe “G”.

Rruga drejt një prej dhomave të darkës së rezervuar për çiftin ishte zbukuruar me foto të ditëlindjes.

Nuk mungonin po ashtu qirinjtë për të shtuar një ndjenjë romantike, ndërsa Rodriguez u prit me një buqetë të madhe të bardhë.

Çifti u trajtuan edhe me dy instrumentistë, duke luajtur një oud dhe një violinë.

Tifozët e Ronaldos u mblodhën jashtë restorantit për të brohoritur çiftin pas festës.

Ylli i Netflix tani është zhvendosur në Arabinë Saudite pasi partneri i saj nënshkroi një marrëveshje me Al-Nassr

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Shpërndaje në rrjete sociale