Futbollisti i njohur fejohet me aktoren e famshme turke

16:08 | 15 Janar 2019

Ai është një nga futbollistët më të talentuar dhe të njohur në botë.

Po flasim për Mesut Ozil i cili aktualisht është pjesë e ekipit të Arsenalit.

Sot nuk do të shkruajmë për të në lidhje me sportin por përsa i përket jetës personale.

Ai i ka dhënë fund beqarisë dhe është fejuar me një ndër aktoret më të njohura turke Amine Gulse.

Ka qenë vetë çifti që e ka konfirmuar lajmin duke publikuar një foto mjaft të veçantë nga ceremonia e fejesës me mbishkrimin: “Me lejen e Zotit, përgjithmonë”.

Amine Gulse dhe Ozil janë të lidhur prej që nga viti 2016-të dhe pasi e mbajtën të fshehtë e bënë publike në muajin dhjetor të 2017-tës e tanimë e zyrtarizuan me fejesë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara