French Montanës i vidhen asete me vlerë 340 mijë dollarë

09:38 | 14 Qershor 2021

Një 18-vjeçar që punon si shofer i rep-artistit French Montana ka qenë viktimë e një vjedhje.

Në mëngjesin e ditës së djeshme (e diel) në Manhattan është kryer një vjedhje, e që ka rastisur që jetë ndaj Montanas, shkruan Daily Mail.

Shoferit të tij I është drejtuar një armë, duke i marrë më pas reperit një orë prej 300 mijë dollarë dhe një qafore ari me vlerë prej 40 mijë dollarë.

Momentin që një ngjarje e tillë kishte ndodhur, raportohet se French kishte qenë duke qëndruar në një hotel.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara