Flokë të kuqe me balluke, Dafina vjen me një stil krejt ndryshe

14:41 | 4 Dhjetor 2021

Dafina Zeqiri po shijon suksesin e albumit të ri “Dafinë Moj”, i cili u prit mirë dhe këngët janë kthyer në hite.

Këngëtarja duke si çdoherë me shumë stil dhe në formë të mrekullueshme, ndërsa pranoi mijëra pëlqime dhe qindra komente nga fansat e shumtë të saj dhe miqtë, shkruan arbresh.info

Kështu erdhi edhe në foton e re, ku u shfaq me flokë të kuqe me balluke, ku po duket tejet e bukur.

Përndryshe, projekti i fundit nga Duffye është “Era” në bashkëpunim me reperin Buta ku po pëlqehet tej mase nga fansat e dy artistëve.

Ndërkohë ashtu edhe siç njihet, Dafina nuk i ka kursyer edhe paraqitjet provokuese në disa prej skenave të klipit “Era”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara