Fifi me dedikim për Adisin: Te du ma shumë se dje e ma pak se nesër

20:36 | 2 Dhjetor 2022

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi dhe partneri i saj, Adisi kanë postuar imazh të ri së bashku në profilin e tyre në Instagram.

Duke ju buzëqeshur fytyra, çifti dukeshin më se të lumtur.

Këngëtarja nuk e la edhe pa një mbishkrim me fjalë të veçanta dedikuar parterit.

”Te du ma shume se dje e ma pak se nesër”, ka shkruar ajo duke shprehur dashurinë që po përjeton për të njohurin, Adis Patushi./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Shpërndaje në rrjete sociale