Fifi duket plot stil nga New Yorku

09:33 | 21 Tetor 2022

Këngëtarja shqiptare, Fifi mbetet ndër emrat më të komentuar në media rozë.

Fifi prej disa ditësh ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan arbresh.info

Ajo është bashkë me partnerin e saj, biznesmenin Adis Patushi në Manhattan, gjersa do të realizojë edhe disa performanca.

Fifi në fotot e reja ka pozuar e veshur e një fustan të zi me dekolte të carë i cili kishte një zinxhir ari të lëshuar mbi supe dhe rreth belit.

Ajo e përshtati me gete dhe çizme gjithashtu të zezë teksa shihet me makijazh të rëndë.


“E lindur për këtë”, ka shkruar Fifi.

Të shumta kanë qenë edhe komente dhe pëlqimet nga ana e fansave të saj, të cilët duket se e mirëpriten këtë ndryshim të artistes. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale