Google ADS

Festoi ditëlindjen në luks, kritikohet për veshje ish-missi kosovar

13:10 | 26 Janar 2019
Arbresh.info

Ishte një ndër femrat më të bukura që rrëmbeu kurora.

Bëhet fjalë për Arbnora Ademaj, shkruan arbresh.info.

Ajo mbushi 30 vite dhe ka bërë festë për ditëlindje.

Bukuroshja Ademaj mblodhi shumë fytyra publike në darkë.

Veshja e saj është kritikuar nga komentuesit në rrjetet sociale.

n’ZOOM ka qenë e pranishme në këtë event dhe ju sjell pamje ekskluzive nga ahengu.

Si ju duket juve dukja e Arbnores?/arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale