Festa madhështore e ditëlindjes së Arta Nitajt në Dubai

23:31 | 9 Tetor 2021

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, po shijon disa ditë të mira qëndrimi në Emiratet e Bashkuara Arabe.

E shoqëruar nga shoqja e saj, Stina, Arta ka shkuar në Dubai për të festuar ditëlindjen e saj, shkruan portali arbresh.info

Modelja po feston ditëlindjen e 25-të, e veshur në një fustan elegant me ngjyrë rozë nga materiali saten, në të cilin ekspozoi linjat e përkryera, Arta dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet joshëse.

“25 asnjëherë nuk është dukur kaq mirë”, ka shkruar Arta.

Kujtojmë që, Arta më së miri u bë e njohur me paraqitjen në serialin “O sa mirë”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara