Fero dhe Morena po vijnë me bashkëpunim

23:34 | 20 Janar 2021

Dy artistët e njohur shqiptar, Fero dhe Morena Taraku kanë paralajmëruar bashkëpunimin e parë.

Këtë e ka bërë të ditur Fero së fundmi përmes rrjeteve sociale, ku ka njoftuar fansat për një tjetër projekt të ri muzikor, shkruan portali arbresh.info

Fjala është për një bashkëpunim me këngëtaren nga Peja, Morena Taraku.

Duke mos zbuluar asgjë më shumë për publikun, dyshja shfaqen të veshur njëjtë në ngjyrë portokalli në pjesën e shkëputur nga xhirimet e klipit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara