Google ADS

Faton Isufi i pandalshëm, ja çka do publikoj tani (FOTO)

08:48 | 10 Gusht 2017

Këngëtari i njohur Faton Isufi këtë vit ka qenë shumë produktiv.

Ai përpos performancave live në vende të ndryshme po gjen kohë edhe për prodhim, shkruan arbresh.info.

Në një prononcim për arbresh.info ai zbuloi se së shpejti do publikoj një këngë të re.

Këtë herë Fatoni do vij në duet me Special I dhe Nien.

Kënga e cila pritet të jetë ritmike do titullohet ‘Po shkëlqen’ që për muzikën dhe tekstin janë përkujdesur Special L dhe Nien.

Videoklipi po punohet nga produksioni 2 Production.

Përndryshe, Fatoni kësi lloj bashkëpunimi ka pasur në vitin 2008 me këngën ‘Te blini vjetër’ në duet me D.A.S.H.I dhe Adelina Pireva./Arbresh.info