Fansi i propozon martesë këngëtares Greta Koçi

09:00 | 17 Janar 2019

Greta Koçi ka pasur një vit të mirë gjatë 2018 dhe ka qenë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja shqiptare në vitin që lamë pas vetes ka sjell disa këngë të reja si dhe ka mbajtur koncerte të ndryshme.

Bukuroshja jonë njihet edhe për aktivitetin e shtuar në Instagram dhe nuk heziton të merr pyetje prej fansave.

Dihet se Greta është beqare dhe nuk ka të dashur, kjo rrjedhimisht do të thotë se merr pyetje dhe oferta për martesë.

Së fundi, zeshkania ishte përball një pyetje goxha të vështirë të një fansi “Nëse do të isha më i pasuri i botës, do të martoheshe me mua?”.

Dhe artistja nuk nguroi t’i përgjigjej me shumë sinqeritet duke thënë ndër të tjerash se nuk i interesojnë paratë te një mashkulli.

Lexoni më poshtë përgjigjen e gjatë të këngëtares sonë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara