Eurovision, performon Eugent Bushpepa i Shqipërisë

21:44 | 8 Maj 2018

Sonte po mbahet nata e parë e festivalit të këngës Eurovison që zhvillohet në Lisbonë të Portugalisë, shkruan portali arbresh.info.

Në këtë garë po marrin pjesë tre shqiptarë, Eugent Bushpepa që përfaqëson Shqipërinë, Eleni Foureira Qipron dhe Ermal Meta Italinë.

Tashmë ka performuar Eugenti i treti me radhë. Performanca e tij ishte e mahnitshme.

Për më shumë ndiqeni./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara