Eni Koçi godet kolegët e saj: Mua më prisnin koncertet që nga mosha 14 vjeçare (VIDEO)

22:06 | 30 Shtator 2017
Arbresh.info

Këngëtarja Eni Koçi është motra e Gretës.

Ashtu edhe Greta edhe Eni e ka filluar muzikën që në moshë të re, përcjell arbresh.info.

Eni ishte pjesë e emisionit n’ZOOM dhe ka folur për sukseset e saj në muzikë.

‘Mua më prisnin koncertet që nga mosha 14 vjeçare’, ishin disa nga fjalët e saj./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale