Enca shijon Dubain, ‘twerk-irat’ nga një jaht luksoz

18:21 | 27 Tetor 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enxa Haxhia, prej disa ditësh është duke qëndruar në Dubai.

Ajo është duke shijuar momentet e bukura atje, ku  gjatë kohëve të fundit ka postuar disa foto gjatë lundrimit me një  jaht luksoz.

Me anë të një insaStory, ajo poashtu ka publikuar një video duke bërë twerk, duke vënë në pah  të pasmet e saja, e veshur me një palë bikini të kuqe dhe një shami shumëngjyrëshe.

“Paratë nuk mund ta blejnë lumturinë?. I dashur eja në Dubai”- ka shkruajtur 26-vjeçarja në postim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Ndërsa para disa ditësh, këngëtarja poashtu ka festuar ditëlindjes e saj në Dubai. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara