Emily nuk lë vend për imagjinatë në setin e ri fotografik

17:00 | 19 Qershor 2021

Emily Ratajkowski asnjëherë nuk zhgënjen ndjekësit e saj.

Ajo përndryshe njihet si ndër më aktivet në rrjete sociale, e cila ndan pothuajse çdo detaj të jetës dhe karrierës së saj, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi bukuroshja brune ka zgjedhur që të shfaqet plot glamur në setin e ri fotografik duke theksuar kështu tiparet e formësuara trupore.

Emily zgjodhi që të shfaqet topless, por për të ruajtur modestinë modelja kishte vënë duart tek gjoksi.

Përndryshe, Ratajkowski dhe Sebastian Beas-McClard ndajnë së bashku një fëmijë, që quhet Sylvester. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara