Google ADS

Elvana Gjata publikon këngën “Hana”

21:18 | 7 Mars 2024
E.H

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka sjellë në treg projektin e saj më të ri muzikor.

“Hana” quhet kënga e saj e re, dhe është kënga zyrtare e filmit të saj më të ri.

Kënga është shkruar nga Elsa Racu, ndërsa muzikën e mundësoi po ashtu Elsa Raci në bashkëpunim me Fatjon Miftarin.

Shpërndaje në rrjete sociale