Elvana Gjata pozon në reçipeta, duket tejet provokuese

09:18 | 23 Shtator 2021

Artistja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata nuk ka hezituar që të tregojë kurrë linjat e saj trupore.

Bukuroshja ka treguar trupin e saj perfekt në foton e fundit në social Instagram, shkruan portali arbresh.info

Elvana shihet mjaft elegante por ajo që morri vëmendjen e fansave ishte se ajo kishte veshur vetëm reçipeta.

Dukjen e saj Elvana e kombinoi me shumë bizhuteri të mëdha floriri të cilat binin në sy mjaft shumë.

Grimi i saj u fokusua më shumë tek pjesa e syve dhe buzëkuqi ngjyrë rozë e lehtë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara